Kontakt Roskilde Gymnastikforening på tlf.: 52 24 19 24 eller på mail: kontakt@roskildegf.dk

 

Roskilde Gymnastikforening har telefontid:

mandag & onsdag kl. 16.30 - 19.00, samt onsdag & fredag kl. 8.00 - 9.30.

Kontoret i Idrættens Hus, Kildegården 1, 4000 Roskilde er åbent for personlighenvendelse:

mandag & onsdag kl. 16.30 - 19.00.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­______________________________________________________________________________

Har du spørgsmål vedrørende holdene, kan den holdansvarlige person nedenfor, kontaktes på mail.

Springhold & Parkour:

Jonas Hjorth: jonas@roskildegf.dk
Kim Jørgensen: kim@roskildegf.dk

Trampolinhold:

Maila Walmod: maila@roskildegf.dk

Unicykling & Fælleshold :

Lars Walmod: walmod@roskildegf.dk

Sports Acro:

Maria Petz Adamsen: maria@roskildegf.dk

Børne- & Familiehold:

Birgitte Bjerring: birgitte@roskildegf.dk 

Motionshold & Rope skipping:

Bente Lindegaard Magnusson: bente@roskildegf.dk

Rytme & Dansehold:

Line Olesen: line@roskildegf.dk

Dance-Fit, Morgengymnastik, Mentaltræning, Freestyle Step & Hatha-Yoga:

Lisbeth Walmod: kontakt@roskildegf.dk

Webmaster:

Kim Jørgensen: kim@roskildegf.dk