Kontaktpersoner

Telefonisk kontakt bedes foregå efter kl. 16.30

Medlemmer
- tilmelding, betaling, afmelding, brugerprofiler:

Helle Mortensen: 52241924 / kontakt@roskildegf.dk 

Helle har kontortid 16.00-19.00 på hverdage og kan efter aftale træffes i Idrættens Hus, Kildegården 1
 

Hold
- spørgsmål vedr. holdene:
 
Spring & Parkour
Esben Ro Egebo Buhl:  31627630 / buhl@roskildegf.dk
 
Trampolin
Maila Walmod:  40164446 / maila@roskildegf.dk
 
Sports Acro
Helle Nordahl: 23739052 / nordahl@roskildegf.dk
 
Børn og Familie  
Marlene Rasmussen: 21932240 / marlene@roskildegf.dk
 
Uni Cykling, CrossGym, Glad Motion, Seniorpigerne, Senior Hold Dig I Form, Pilates, Fyraftenshold, Effekttræning 
Bente Lindegaard Magnusson: 20415542 / bente@roskildegf.dk 
 
Rytme&Dans fra 6år, Dansepigerne, Team Novus rytme, FoxyLadies - rytme, Flexibility, HitFit
Phie Lambert:  42668006 / phie@roskildegf.dk
 
Voksen/Barn 2-3 år, Krudtuglerne 3-5 år
Hanne Hede:  20333778 / hanne@roskildegf.dk
 
Webmaster: