Kontaktpersoner

Telefonisk kontakt bedes foregå efter kl. 16.30


Medlemmer
- tilmelding, betaling, afmelding, brugerprofiler:

Kontoret: 52 24 19 24 / kontakt@roskildegf.dk

Kontoret har telefontid 16.00-19.00 på mandag til torsdag, samt kontoret er åbent for personlige henvendelser tirsdage 16.00-19.00 i Idrættens Hus, Kildegården 1


Spørgsmål vedr. holdene:

Spring & Parkour

Esben Ro Egebo Buhl: 31 62 76 30 / buhl@roskildegf.dk

 

Trampolin

Lars Walmod: 27 63 83 87 / walmod@roskildegf.dk

 

Sports Acro

Helle Nordahl: 23 73 90 52 / nordahl@roskildegf.dk

 

Børn og Familie

Kim Jørgensen: 27 50 09 80 / mjoergensen@roskildegf.dk

 

Uni Cykling, CrossGym, Glad Motion, Seniorpigerne, Senior Hold Dig I Form, Pilates, Effekttræning

Bente Lindegaard Magnusson: 20 41 55 42 / bente@roskildegf.dk

 

Rytme&Dans fra 6år, Dansepigerne, Team Novus rytme, FoxyLadies - rytme, HitFit

Hella Nordahl: 23 73 90 52 / nordahl@roskildegf.dk

 

Voksen/Barn 2-3 år, Krudtuglerne 3-5 år

Hanne Hede: 20 33 37 78 / hanne@roskildegf.dk

 

Webmaster:

Rolf Bluhme Hansen: 53 62 90 84 / bluhme@roskildegf.dk træffes efter kl.16.30

Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle